Top Rated Videos

Read Read Horses and Other Heroes: Recollections and Reflections of a Life with Horses Book Download Book Download Free
Download Here http://download.ebookpedia.xyz/?book=1585744875
Used Book in Good Condition
Download Read Horses and Other Heroes: Recollections and Reflections of a Life with Horses Book Download
Download Read Horses and Other Heroes: Recollections and Reflections of a Life with Horses Book Download PDF
Download Read Horses and Other Heroes: Recollections and Reflections of a Life with Horses Book Download Kindle
Download Read Horses and Other Heroes: Recollections and Reflections of a Life with Horses Book Download Android
Download Read Horses and Other Heroes: Recollections and Reflections of a Life with Horses Book Download Full Ebook
Download Read Horses and Other Heroes: Recollections and Reflections of a Life with Horses Book Download Free

Malazgirtli gençlerin antrenman yapması
-Çift kale maç yapılması
-Başkan Türeli ile röp.
-Mehmetcan Kurşun ile röp.
-Görkem Yatmaz ile röp.

( MUŞ -HD) Dezavantajlı gençler için “Hayata Sporla Yeşil Işık Yak” projesi- Malazgirtli gençler; sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerle zararlı alışkanlıklardan uzak tutuluyor MUŞ

– Muş’un Malazgirt ilçesinde Yeşilay’ın desteğiyle yürütülen “Hayata Sporla Yeşil Işık Yak” projesi kapsamında gençler; sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerle zararlı alışkanlıklardan uzak tutuluyor. 1071 Malazgirt Spor Kulübü tarafından gerçekleştirilen proje doğrultusunda, ilçede dezavantajlı gençler belirlendi. Şubat ayında başlayan proje kapsamında 100 genç, futbol branşında gerçekleştirilen spor etkinliklerine katılıyor. Gençler, sporun yanı sıra sosyal ve kültürel etkinliklerle de buluşuyor. İHA muhabirine açıklamalarda bulunan 1071 Malazgirt Spor Kulübü Başkanı İbrahim Türeli, Yeşilay’ın uyuşturucu madde bağımlılığında engelleyici rol üstlendiğini söyledi.

Türeli, projeye yönelik çok olumlu tepkiler aldıklarına dikkati çekerek, “Biz yaklaşık 7-8 aydan beri Yeşilay Cemiyeti ile bağımlılıkla mücadele kapsamında ‘Hayata Sporla Yeşil Işık Yak’ projemiz doğrultusunda 100 gencimizle şubat ayından beri etkinliklere devam ediyoruz. Bizler bu projemizin meyvelerini da inanın çok kısa bir zamanda aldık. Nisan ayında 15 yaş grubunda şampiyon olarak başarımızı taçlandırdık. Diğer yaş gruplarında da çalışmalarımız halen devam ediyor. Bizim buradaki amacımız; sokakta uyuşturucu, alkol ve sigara gibi kötü alışkanlıklar ile internet bağımlılığı gibi son zamanlarda günümüzün en kötü hastalığı olan bu alışkanlıklardan gençlerimizi kurtarıp sporla hayata bağlamaktır. Bu projenin ilçemizde yürütülmesine sebep olan Yeşilay Cemiyetine başta şansım olmak üzere tüm Malazgirt halkı adına teşekkür ediyorum. Bu projemizin kapanış programını 26 Ağustos Zafer Bayramı dolayısı ile 25 Ağustos’ta yapmayı planlıyoruz. Kapanış programımıza başta kaymakamımız olmak üzere tüm kurum müdürlerini ve Malazgirt halkını bekliyoruz” ifadelerini kullandı. “Hayata Sporla Yeşil Işık Yak” projesi ile hayata tutunan gençlerden Mehmetcan Kurşun, Yeşilay ve 1071 Malazgirt Spor Kulübüne teşekkür ederek, “Biz buraya çok büyük hayallerle geldik. Bazı arkadaşlarımız sigarayı, alkolü bıraktı. Bunun için çok mutluyum. Kulüp Başkanımız İbrahim Türeli ağabeyimize çok teşekkür ediyoruz. Ayrıca Yeşilay ve Malazgirt Spora da çok teşekkür ediyorum” dedi.
Görkem Yatmaz ise, sokaklardan korunduğu için çok mutlu olduğunu belirterek, “Ben sigara içmemek için buraya geldim. Başkanımız İbrahim Türeli’ye teşekkür ederiz. Ben bu kararı aldım, artık maçlara geliyorum. Bulanık ve Ahlat ilçeleri takımları ile maçlar yapacağız. Sokaklarda gezen çocuklara da buraya gelmelerini tavsiye ederim. Gelirseniz sağlıklı spor yapabilirsiniz” diye konuştu.

http://beyazgazete.com/video/webtv/guncel-1/dezavantajli-gencler-icin-hayata-sporla-yesil-isik-yak-projesi-579450.html

DOWNLOAD The Beauty of Horses Coloring Book for Adults: 40 beautiful coloring pages of horses in a variety of scenes. READ PDF FILE ONLINE

GET LINK http://premiumdigitalbooks.top/?book=1517130905

How to raise rabbits. Rabbit management.\r
WORM GITTER SOLD HERE:

Read More http://goodreadslist.com.playsterbooks.com/?book=B00BG4SGCI

Reading Tales from the Oregon Ducks Sideline: A Collection of the Greatest Ducks Stories Ever Told The Popular Collection Best Sellers

Funny Turkeys Gobbling Compilation 2015 ♫ Subcribe Channel: ♫ View playlist: ——– Tag: funny turkeys, funny .

Feel free to leave a comment! Share this video in Facebook/Twitter/Google and show to your friends! Have a GREAT Day 🙂 Extra Tags: Man, Gobbles, at, .

Turkeys are not only main heroes of Thanksgiving, funny animals too. They reacting to scream by a very funny manner. Watch in this video what I mean and see .

Feel free to leave a comment! Share this video in Facebook/Twitter/Google and show to your friends! Have a GREAT Day 🙂 Extra Tags: Man, Gobbles, at, .

PDF Packing With Llamas Stanlynn Daugherty PDF

DONWLOAD NOW http://searchebook.club/?book=0916289184

2015
Documentaire
Etats-Unis d’Amérique, Royaume-Uni de Grande-Bretagne et d’Irlande du Nord => Népal, Inde, Bhoutan

~

Après plus de cinq mois d’aventures, 2 700 km parcourus et cinq pays visités, Levinson et Binod découvrent un lieu unique au monde où tout est question de spiritualité de traditions et de superstitions.
Après avoir assisté à l’anniversaire du roi du Bhoutan ils s’apercevront que le Yéti est toujours d’actualité.
Ils découvriront des sculptures en bois plutôt inattendues, puis en entrant à Chamkhar ils savent qu’ils vont traverser une région où peu de gens osent s’aventurer.
La fin du voyage approche, elle se réalisera en marchant 80 km dans la vallée sud menant au plus haut sommet sur Terre jamais conquis par l’homme, le Gangkhar Puensum. Il semblerait qu’il soit moralement interdit de l’escalader, c’est pour cela que Levinson Wood choisira d’atteindre un pic non loin. C’est également la fin de l’Himalaya ainsi que l’une des portes d’accès au plateau tibétain.

~

Mise à disposition sans but lucratif

~

Aussi :

● Le marcheur de l’Himalaya intégral
► https://www.dailymotion.com/playlist/x6bv9r

● Indoustan en continu
► https://www.dailymotion.com/playlist/x579qb

● Pragjyotishpura inattendu
► https://www.twitch.tv/videos/250431292

● Népal en continu
► https://www.dailymotion.com/playlist/x6aoj5

● Mustang ou l’ancien royaume de Lo
► https://www.twitch.tv/videos/375066713

● Dans une vallée népalaise
► https://www.twitch.tv/videos/281046592

● Himalaya en continu
► https://www.dailymotion.com/playlist/x61k2c

~

♥ bon voyage . . .